Rezervační formulář

Rezervujte si svou zkoušku včas, do konce roku jsou již termíny téměř naplněny... Termín Vám potvrdíme telefonicky.

Termín zkoušky

Na zkoušku se prosím objednávejte s předstihem, na podzim je o zkoušky největší zájem. Pozdě na zkoušku není ani v lednu, únoru či březnu, nicméně Vaše pravé šaty již mohou být zamluvené.

Rezervace termínu

Svůj termín si můžete zarezervovat buď přes náš email, formulář nebo telefon. Poplatek za zkoušku hradíte při zkoušce osobně. Zpoplatněnou zkouškou jsou naše modely chráněny před opotřebením, ušpiněním, případným opadáváním korálků apod.

Poplatek za  hodinovou zkoušku/konzultaci: 500 Kč, 1,5 h 650Kč.

Průběh zkoušky

Běžná zkouška trvá cca 60 minut, prodloužená hodinu a půl. Během zkoušky s Vámi vyzkoušíme styly, které se Vám nejvíce líbí, ale taky Vám můžeme doporučit i jiné, které budou nejvíce lichotit Vaší postavě. Většinou ještě nevěsta vyzkouší své TOP šaty, ve kterých se cítí nejlépe.

Pokud se rozhodnete pro naše šaty, sepíšeme smlouvu a hradíte 50% z ceny půjčovného jako rezervační poplatek. V případě, že budete chtít později svoji rezervaci zrušit, záloha je nevratná. Když zrušíte rezervaci šatů méně než 30 dní před svatbou, doplácíte i druhou polovinu půjčovného. Výměna šatů za jiné je později možná v případě těhotenství.

Na zkoušku Vás poprosíme vynechat výrazný make-up a rtěnku.

Finální zkouška a vyzvednutí

Finální zkouška, kdy vše našpendlíme a domluvíme se na úpravách šatů probíhá cca měsíc před svatbou, prosím přineste si s sebou obuv, kterou budete mít na svatbě. Mezitím pro Vás šaty upravíme, vyčistíme a vyžehlíme. Vyzvednutí šatů probíhá většinou v pátek, čtvrtek nebo po domluvě. 

Vrácení šatů

Šaty se vrací vždy v pondělí, případně úterý, pokud není domluvený jiný den v týdnu. Vrácené šaty kontrolujeme a posuzujeme jejich stav. V ceně půjčovného je čistění již obsaženo, pokud jde o běžné ušpinění. Jsou-li šaty nadměrně znečištěné (hnědé až černé), platíte za náklady spojené s jejich vyčištěním. Další poškození posuzujeme individuálně dle našeho Ceníku oprav.